Publications Office of the EU
Franciaország-Párizs: Megvalósíthatósági tanulmány, tanácsadó szolgáltatás, elemzés - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Párizs: Megvalósíthatósági tanulmány, tanácsadó szolgáltatás, elemzés

  • Közzétéve
    30/05/2022
  • Határidő
    27/06/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    27/06/2022
  • Udzielono
    05/12/2022
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Antin Résidences (75)
A teljesítés helye
NUTS code: FR10 Île de France
A vevő székhelye
NUTS code: FR101 Paris
Sektor działalności (główny kod CPV)
71241000 Megvalósíthatósági tanulmány, tanácsadó szolgáltatás, elemzés
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
659,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
638,147.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Mission d'Assistance à Maîtrise d'Ouvrage pour le suivi de la maintenance et de l'exploitation des ascenseurs du parc d'ANTIN RESIDENCES et de COOPERER POUR HABITER

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.marches-securises.fr/entreprise
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
27/06/2022 14:00
Vevők
COOPERER POUR HABITER
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
659,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
638,147.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: SBR France
Postai cím: ZA Les Speyres Est - 37 Rue du Truchet
Település: BIF
Irányítószám: 35450
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.