Publications Office of the EU
RFI Diatermi UC-2023-392 - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

RFI Diatermi UC-2023-392

  • Bejelentve
    19/12/2023
  • Közzététel becsült időpontja
    15/01/2024
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Inaktív
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Region Östergötland
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: SE123 Östergötlands län
Sektor działalności (główny kod CPV)
33000000 Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
6,500,000.00 SEK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
UC-2023-392
Leírás

RFI a Diathermy berendezéshez.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Nem áll rendelkezésre
Becsült érték
6,500,000.00 SEK
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.