Publications Office of the EU
Görögország-Karpenisi: Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Görögország-Karpenisi: Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások

  • Közzétéve
    24/04/2020
  • Határidő
    28/05/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    03/06/2020
  • Udzielono
    19/11/2020
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
ΔΗΜΟΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: EL643 Ευρυτανία
Sektor działalności (główny kod CPV)
09100000 Tüzelőanyagok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,763,747.70 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,406,546.30 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
4
Felhívás hivatkozási száma
4986/22.4.2020
Leírás

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ, ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ , ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ & ΠΕΛΛΕΤ

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Δήμος Καρπενησίου
Postai cím: Ύδρας 6
Település: Καρπενήσι
NUTS-kód: EL643
Irányítószám: 361 00
Ország: GRC
Kapcsolattartó: Δήμος Καρπενησίου
Fő cím: http://www.karpenissi.gr
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
03/06/2020 10:00
Vevők
Ενιαία Σχολική Επιτροπή Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Καρπενησίου
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.