Publications Office of the EU
Németország-Friedrichshafen: Hálózati infrastruktúra - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Németország-Friedrichshafen: Hálózati infrastruktúra

  • Közzétéve
    16/12/2016
  • Határidő
    13/01/2017
  • Udzielono
    12/06/2017
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Landratsamt Bodenseekreis
A teljesítés helye
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
A vevő székhelye
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Sektor działalności (główny kod CPV)
32424000 Hálózati infrastruktúra
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
544,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2016003847
Leírás

Rahmenvertrag Beschaffung neuer IT-Infrastruktur Storage.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Landratsamt Bodenseekreis
Postai cím: Glärnischstr. 1-3
Település: Friedrichshafen
NUTS-kód: DE147
Irányítószám: 88045
Ország: DEU
Fő cím: http://www.bodenseekreis.de/start
Elektronikusan:
https://portal.deutsche-evergabe.de
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
CPV-kód
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
544,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Advanced UniByte GmbH
Postai cím: Paul-Lechler-Straße 8
Település: Metzingen
Irányítószám: 7255
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.