Publications Office of the EU
Németország-Eisenberg: Gyógyszerészeti termékek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Eisenberg: Gyógyszerészeti termékek

  • Közzétéve
    17/08/2022
  • Udzielono
    12/01/2024
  • Határidő
    31/07/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    01/08/2024
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
AOK - Rheinland-Pfalz/Saarland - Die Gesundheitskasse
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DEB Rheinland-Pfalz
Sektor działalności (główny kod CPV)
33600000 Gyógyszerészeti termékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
0.10 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Abschluss nicht exklusiver Rabattverträge nach § 130a Abs. 8 SGB V zu Arzneimitteln mit dem Wirkstoff Irbesartan und Hydrochlorothiazid (C09DA24) innerhalb des Zeitraumes vom 01.10.2022 bis zum 30.09.2024 mit jederzeitiger Möglichkeit des Vertragsabschlusses (open-house-Modell).

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: AOK Rheinland-Pfalz/Saarland - Die Gesundheitskasse
Postai cím: Virchowstraße 30
Település: Eisenberg
NUTS-kód: DEB
Irányítószám: 67304
Ország: DEU
Kapcsolattartó: Zion Embaye
Fő cím: www.aok-gesundheitspartner.de/rp/arzneimittel/open_house_verfahren/index.html
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
01/08/2024 08:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
0.10 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: TAD Pharma GmbH
Postai cím: Heinz-Lohmann-Str. 5
Település: Cuxhaven
Irányítószám: 27472
Ország: DEU

Hivatalos elnevezés: Micro Labs GmbH
Postai cím: Lyoner Straße 14
Település: Frankfurt
Irányítószám: 60528
Ország: DEU

Hivatalos elnevezés: ALIUD PHARMA GmbH
Postai cím: Gottlieb-Daimler-Str. 19
Település: Laichingen
Irányítószám: 89150
Ország: DEU

Hivatalos elnevezés: Hennig Arzneimittel
Postai cím: Liebigstr. 1-2
Település: Flörsheim am Main
Irányítószám: 65439
Ország: DEU

Hivatalos elnevezés: Hexal AG
Postai cím: Industriestr. 25
Település: Holzkirchen
Irányítószám: 83607
Ország: DEU

Hivatalos elnevezés: Zentiva Pharma GmbH
Postai cím: Linkstr. 2
Település: Berlin
Irányítószám: 10785
Ország: DEU

Hivatalos elnevezés: Basics GmbH, a SUN Pharma company
Postai cím: Hemmelrather Weg 201 Gebäude GIZ 1
Település: Leverkusen
Irányítószám: 51377
Ország: DEU

Hivatalos elnevezés: AbZ-Pharma GmbH
Postai cím: Graf-Arco-Str. 3
Település: Ulm
Irányítószám: 89079
Ország: DEU

Hivatalos elnevezés: STADApharm GmbH
Postai cím: Stadastraße 2-18
Település: Bad Vilbel
Irányítószám: 61118
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.