Publications Office of the EU
A Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (Nasertic) állami vállalat megbízásának módosítása a navarrai kormányzati adatok hivatalának technikai segítségnyújtási munkálatai tekintetében. A technológia, az innováció, az adatkultúra és az etika területei. (EXP. 0005-0402-2022-000035) a - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

A Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (Nasertic) állami vállalat megbízásának módosítása a navarrai kormányzati adatok hivatalának technikai segítségnyújtási munkálatai tekintetében. A technológia, az innováció, az adatkultúra és az etika területei. (EXP. 0005-0402-2022-000035) a

  • Udzielono
    14/05/2024
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Dirección General de Telecomunicaciones y Digitalización
A teljesítés helye
NUTS code: anyw
A vevő székhelye
NUTS code: ES220 Navarra
Sektor działalności (główny kod CPV)
72000000 IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
236,542.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
0005-MC08-2024-000008
Leírás

A Távközlési és Digitalizációs Főigazgatóság főigazgatójának április 30-i 216E/2024. sz. határozata a Navarrai Kormányhivatal technikai segítségnyújtási munkálataiért a Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (NASERTIC) állami vállalatnak adott megbízás módosításáról. A technológia, az innováció, az adatkultúra és az etika területei a helyreállítási, átalakítási és rezilienciaépítési terv (C11.I3 MRR) keretében.
a

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: cost
Leírás: El presente anuncio se refiere a una ampliación de encargo realizado a un ente instrumental de la Administración de la Comunidad Foral de Navarra, cuyo régimen jurídico se deriva del artículo 8 de la Ley Foral 2/2018, de 13 de abril, de Contratos Públicos, y del Decreto Foral 23/2014, de 19 de febrero, por el que se regulan los encargos a entes instrumentales. La ampliación ha sido autorizada mediante "RESOLUCIÓN 216E/2024, de 30 de abril, del Director General de Telecomunicaciones y Digitalización, por la que se modifica el encargo a la empresa pública Navarra de Servicios y Tecnologías, S. A. (NASERTIC), de los trabajos de asistencia técnica para la Oficina del Dato de Gobierno de Navarra. Áreas de Tecnología, Innovación, de Cultura de los Datos y Ética en el marco del Plan de Recuperación, Transformación y Resiliencia (C11.I3 MRR)".
Súlyozás (százalék, pontos):
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
236,542.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: NAVARRA DE SERVICIOS Y TECNOLOGÍAS, S.A.
Postai cím:
Település: Pamplona
Irányítószám: 31012
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.