Publications Office of the EU
Exploitation et entretien (P1, P2, P3) des installations de chauffage, d’eau chaude sanitaire, de ventilation et de climatisation des bâtiments communaux - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Exploitation et entretien (P1, P2, P3) des installations de chauffage, d’eau chaude sanitaire, de ventilation et de climatisation des bâtiments communaux

  • Közzétéve
    30/06/2025
  • Határidő
    08/08/2025
  • Udzielono
    15/09/2025
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
MAIRIE DE LOGNES
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Sektor działalności (główny kod CPV)
50721000 Fűtőberendezések üzemkésszé tétele
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,400,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2500007
Leírás

Exploitation et entretien (P1, P2, P3) des installations de chauffage, d’eau chaude sanitaire, de ventilation et de climatisation des bâtiments communaux

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://marches.maximilien.fr/entreprise/consultation/914845?orgAcronyme=e9v
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://marches.maximilien.fr/entreprise/consultation/914845?orgAcronyme=e9v
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Prix unitaire au BPU prestations P1 (partie chauffage) selon le DQE
Súlyozás (százalék, pontos): 35
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Prix unitaire prestations P1 (partie eau chaude sanitaire) selon le DQE
Súlyozás (százalék, pontos): 5
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Forfait P2 (exploitation, conduite de l’installation, entretien courant,dépannages, astreinte, maintenance préventive et corrective, travaux de petit entretien) selon la DPGF
Súlyozás (százalék, pontos): 10
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Prix unitaire au BPU prestations P3 (gros entretien et renouvellement) selon le DQE masqué
Súlyozás (százalék, pontos): 10
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: 2.1-Présentation du personnel d’intervention,- organisation technique et logistique de l’entreprise pour l’exécution du marché,- organisation des interventions programmées (gamme de maintenance), non programmées et en astreinte (délai d’intervention)
Súlyozás (százalék, pontos): 20
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: 2.2-Méthodologie du relationnel client (compréhension du relationnel client/entreprise, analyse des raisons d'insatisfaction du client, adoption des comportements favorables à l'échange, proposition de solutions adéquates…)
Súlyozás (százalék, pontos): 5
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: 2.3-Note détaillée des moyens informatiques adoptés et mise à disposition permanente de la commune de Lognes pour la Gestion de Maintenance Assistée par Ordinateur (GMAO), espace client, extranet… (suivi des entretiens, des interventions de dépannage, rapport d’activité…)
Súlyozás (százalék, pontos): 5
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: 2.4-Mesures destinées à assurer la sécurité et l’hygiène sur les prestations de la commune de Lognes : fournir un modèle de plan de prévention, modèle du livret technico-sanitaire...
Súlyozás (százalék, pontos): 5
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: 2.5-Mesures prises en matière de gestion environnementale dans les prestations de la commune de Lognes
Súlyozás (százalék, pontos): 5
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
2,400,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: DALKIA
Postai cím:
Település: COURBEVOIE
Irányítószám: 92400
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.