Publications Office of the EU
Németország-Wenzenbach: Tűzoltóautók - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Wenzenbach: Tűzoltóautók

  • Közzétéve
    04/06/2019
  • Határidő
    19/07/2019
  • Az ajánlatok felbontása
    19/07/2019
  • Udzielono
    26/08/2019
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Gemeinde Wenzenbach
A teljesítés helye
NUTS code: DE238 Regensburg, Landkreis
A vevő székhelye
NUTS code: DE238 Regensburg, Landkreis
Sektor działalności (główny kod CPV)
34144213 Tűzoltóautók
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
300,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
276,841.57 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
3
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Lieferung eines Fahrgestells, feuerwehrtechnischen Aufbaus und feuerwehrtechnischer Beladung für ein Löschgruppenfahrzeug LF 10 für die Gemeinde Wenzenbach, Freiwillige Feuerwehr Grünthal.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Gemeinde Wenzenbach
Postai cím: Hauptstr. 40
Település: Wenzenbach
NUTS-kód: DE238
Irányítószám: 93173
Ország: DEU
Kapcsolattartó: Hr. Manuel Hofstetter
Fő cím: www.wenzenbach.de
Elektronikusan:
https://www.subreport.de/E49573235
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
19/07/2019 10:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.