Publications Office of the EU
Németország-Bergheim: Vállalati egészségügyi szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Bergheim: Vállalati egészségügyi szolgáltatások

  • Közzétéve
    13/12/2014
  • Határidő
    14/01/2015
  • Az ajánlatok felbontása
    20/01/2015
  • Udzielono
    07/04/2015
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Erftverband
A teljesítés helye
NUTS code: DEA27 Rhein-Erft-Kreis
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
85147000 Vállalati egészségügyi szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
PV2 1081.14
Leírás

Los 1 „Fachkraft für Arbeitssicherheit“; Grundbetreuung und betriebsspezifische Betreuung gern. § 2(3) DGUVV2 i. V. rn. 6 ASiG insbesondere Abwasserbehandlung/Kanalisation, Gewässerbewirtschaftung, Elektro- und Maschinentechnik, Werkstätten, Lager sowie Verwaltung (Erläuterungen: 520 Beschäftigte, Hauptverwaltung, 1 Labor, 1 Zentrale Instandhaltung, 1 Zentrallager, 42 Kläranlagen, 9 Gewässerrneistereien).
Los 2 „Arbeitsmedizin“; Grundbetreuung und betriebsspezifische Betreuung gern. § 2(3) DGUV V2 i. V. m. § 3 ASiG, hier u. a. arbeitsmedizinische Vorsorge, Eignungs- und Einstellungsuntersuchungen, FeV-, Jugendarbeitsschutz- und Mutterschutzuntersuchungen sowie besondere Leistungen (Erläuterungen: siehe Los 1).

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
20/01/2015 00:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.