Publications Office of the EU
Franciaország-Toulon: Takarítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Toulon: Takarítási szolgáltatások

  • Közzétéve
    19/06/2020
  • Határidő
    31/07/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    03/08/2020
  • Udzielono
    03/11/2020
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Mindef/EMA/DC SCA/PFAF SE
A teljesítés helye
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
A vevő székhelye
NUTS code: FRL05 Var
Sektor działalności (główny kod CPV)
90910000 Takarítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
3,571,320.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,724,800.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
DAF_2020_000844
Leírás

Nettoyage des locaux, de la vitrerie, prestations de plonge (laverie) nettoyage des locaux de plonge et de restauration de divers organismes militaires relevant du groupement de soutien de la base de défense de Marseille/Aubagne (soutien courant) et des bâtiments hébergement et hôtellerie gérés par les Établissements publics administratifs (EPA sur fonds propres) le cercle mess de la base de défense de Marseille/Aubagne et le cercle mixte de la légion étrangère situé à Aubagne — trois postes. Les informations relatives aux prestations forfaitaires à effectuer ainsi qu'au nombre de repas servis dans tous les centres de restauration sont mentionnées dans les CT et les volets A à C du CCTP.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
03/08/2020 09:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
3,571,320.00 EUR
Végleges szerződési érték
3,724,800.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Atalian Proprété PACA
Postai cím: 151 avenue des Aygalades
Település: Marseille
Irányítószám: 13015
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.