Publications Office of the EU
Kerámia felsővezeték-szigetelők és korlátozott dielektromos merevségű üveg szállítása és felújítása nagyobb szivárgási vezetékkel és szigeteléssel rendelkező kompozit szigetelőkkel a megbízhatóság javítása érdekében a Córdoba-Málaga lav magas sótartalmú és szennyezett területein. - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Kerámia felsővezeték-szigetelők és korlátozott dielektromos merevségű üveg szállítása és felújítása nagyobb szivárgási vezetékkel és szigeteléssel rendelkező kompozit szigetelőkkel a megbízhatóság javítása érdekében a Córdoba-Málaga lav magas sótartalmú és szennyezett területein.

  • Közzétéve
    29/02/2024
  • Határidő
    08/04/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    24/04/2024
  • Udzielono
    04/09/2024
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Adif-Alta Velocidad
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor działalności (główny kod CPV)
31650000 Szigetelőszerelvények
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,777,313.80 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,082,985.40 EUR
Felhívás hivatkozási száma
3.23/20810.0091
Leírás

Kerámia felsővezeték-szigetelők és korlátozott dielektromos merevségű üveg szállítása és felújítása nagyobb szivárgási vezetékkel és szigeteléssel rendelkező kompozit szigetelőkkel a megbízhatóság javítása érdekében a Córdoba-Málaga lav magas sótartalmú és szennyezett területein.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://elicitadores.adif.es
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://elicitadores.adif.es
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
24/04/2024 10:00
CPV-kód

31650000 - Szigetelőszerelvények

50220000 - Vasúti és egyéb járművek berendezéseinek javítása, karbantartása és kapcsolódó szolgáltatások

44100000 - Építőanyagok és kapcsolódó termékek

44111000 - Építőanyagok

44110000 - Építkezési anyagok

38000000 - Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)

45000000 - Építési munkák

Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: cost
Leírás: En función del precio más bajo
Súlyozás (százalék, pontos):
Becsült érték
2,777,313.80 EUR
Végleges szerződési érték
2,082,985.40 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: SYNEOX RAIL, S.L.U.
Postai cím:
Település: Madrid
Irányítószám: 28016
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.