Publications Office of the EU
Spanyolország-Barcelona: Gondnoki szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Barcelona: Gondnoki szolgáltatások

  • Bejelentve
    09/01/2023
  • Közzététel becsült időpontja
    02/05/2023
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Inaktív
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Institut Català de la Salut. Centro corporativo
A teljesítés helye
NUTS code: ES51 Cataluña
A vevő székhelye
NUTS code: ES51 Cataluña
Sektor działalności (główny kod CPV)
98341140 Gondnoki szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
6,800,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
SER_11
Leírás

Servicio de vigilancia Centro corporativo y centros de atención primaria del Institut Catalán de la Salud

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Institut Català de la Salut. Centro corporativo
Postai cím: Gran Via de les Corts Catalanes 587, 2a planta. Gerencia de compras y políticas de distribución
Település: Barcelona
NUTS-kód: ES51
Irányítószám: 08007
Ország: ESP
Fő cím: https://contractaciopublica.gencat.cat/ecofin_pscp/AppJava/cap.do?keyword=&reqCode=viewDetail&idCap=204588&department=17000&
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
6,800,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.