Publications Office of the EU
Csehország-Prága: Épület-bérbeadási vagy -eladási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Csehország-Prága: Épület-bérbeadási vagy -eladási szolgáltatások

  • Bejelentve
    29/10/2021
  • Közzététel becsült időpontja
    03/12/2021
  • Közzétéve
    28/12/2021
  • Határidő
    28/01/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    28/01/2022
  • Udzielono
    04/03/2022
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Národní rozvojová banka, a.s.
A teljesítés helye
NUTS code: CZ0 Česko
A vevő székhelye
NUTS code: CZ01 Praha
Sektor działalności (główny kod CPV)
70310000 Épület-bérbeadási vagy -eladási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
6,000,000.00 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
9,195,800.00 CZK
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Předmětem Veřejné zakázky je uzavření Smlouvy upravující podmínky: prodeje stávajícího portfolia nemovitostí blíže specifikovaného v Návrhu smlouvy, a současně vyhledání a zprostředkování nájmu vhodných administrativních prostor včetně zajištění projektu zařízení prostor včetně zprostředkování jejich vybavení a zajištění přestěhování pracovišť banky do nových nájemních prostor.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://tenderarena.cz/profily/NRB
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
28/01/2022 10:01
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
6,000,000.00 CZK
Végleges szerződési érték
9,195,800.00 CZK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: KNIGHT FRANK, spol. s r.o.
Postai cím: Václavské náměstí 841/3
Település: Praha
Irányítószám: 11000
Ország: CZE
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.