Publications Office of the EU
SK-Bratislava: Pszichológiai tesztelő készülékek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SK-Bratislava: Pszichológiai tesztelő készülékek

  • Udzielono
    12/11/2012
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Výskumný ústav detskej psychológie a patopsychológie
A teljesítés helye
NUTS code: SK01 Bratislavský kraj
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
33156000 Pszichológiai tesztelő készülékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,205,111.00
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,205,111.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
ESF/VO/2012/5
Leírás

Predmetom obstarania sú Diagnostické balíčky a ich verzie fungujúce v e-prostredí (založené na výhradných autorských právach pre územie SR), ktoré boli predmetom expertného posúdenia a výberu na základe jedinečnosti a nezameniteľnosti testovej metodiky, ktorá v čase obstarania nemá ekvivalentu pre účel využitia v SR pre psychodiagnostiku uvedených prejavov v oblasti rizikového sociálneho a školského správania u detí so ŠVVP. Vybranou testovou metodikou, ktorá je predmetom obstarania je testová metodika „Farby života“ pozostávajúca z modulu „Test osobnosti“ pre psychológov a špeciálnych pedagógov, z modulu „Test profesionálnej orientácie a voľby povolania“ pre psychológov, špeciálnych pedagógov a výchovných poradcov, z modulu „Trieda v kríze“ pre psychológov, z modulu „Nadané deti“ pre psychológov. Predmetom obstarania sú aj Edukačné balíčky a ich verzie fungujúce v e-prostredí (založené na výhradných AP pre územie SR) a výhradné Školenia pre frekventantov pre zaškolenie na používanie výhradnej testovej metodiky. Uvedená testová metodika a s nimi súvisiace edukačné balíčky a výhradné školenia pre frekventantov – používateľov budú obstarané následne: a/ modul „Test osobnosti“ v počte 68 ks pre CPPPaP, 1 ks pre metodický kabinet VÚDPaP - centrum excelentnosti, 12 ks pre CŠPP; b/ modul „Test profesionálnej orientácie a voľby povolania“ v počte 68 ks pre CPPPaP, 1 ks pre metodický kabinet VÚDPaP - centrum excelentnosti, 12 ks pre CŠPP, 1300 ks pre zapojené ZŠ; c/ modul „Trieda v kríze“ v počte 68 ks pre CPPPaP, 1 ks pre metodický kabinet VÚDPaP - centrum excelentnosti, 12 ks pre CŠPP; d/ modul „Nadané deti“ v počte 68 ks pre CPPPaP, 1 ks pre metodický kabinet VÚDPaP - centrum excelentnosti, 12 ks pre CŠPP pre účely aktivít národného projektu “Komplexný poradenský systém prevencie a ovplyvňovania sociálno-patologických javov v školskom prostredí”. Výhradné školenia pre frekventantov sú určené pre cieľovú skupinu psychológov a špeciálnych pedagógov a výchovných poradcov. Jedinečnosť, nezameniteľnosť a neexistencia ekvivalenty k tejto testovej metodike pre psychodiagnostiku vybraných psychických stavov a vlastností u deti so ŠVVP v podmienkach SR bola potvrdená vyhlásením výhradného dodávateľa týchto testových metód a súčasne vyhláseniami interných a externých – nezávislých expertov. Verzie fungujúce v e-prostredí majú umožňovať dátovo bezpečný centrálny zber dát pre účely štandardizácie testovacej metodiky vrátane priebežného vyhodnocovania noriem a vyhodnocovania využívania testovacej metodiky oprávnenými osobami a aplikáciu upravenej normy v rámci štandardizácie do všetkých užívateľských staníc prostredníctvom internetu, kde sa od momentu schválenia normy v rámci štandardizácie budú aplikovať ďalšie poradenské činnosti pre klientov poradenského systému (žiakov so ŠVVP).

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
2,205,111.00
Végleges szerződési érték
2,205,111.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: DAP Services a.s.
Postai cím: Sadová 553/8
Település: Ostrava
Irányítószám: 702 00
Ország: CZE
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.