Publications Office of the EU
Būvuzraudzības pakalpojumi Ludzas novada autoceļu posmu pārbūvei - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Būvuzraudzības pakalpojumi Ludzas novada autoceļu posmu pārbūvei

  • Bejelentve
    21/03/2025
  • Közzététel becsült időpontja
    25/03/2025
  • Közzétéve
    27/03/2025
  • Határidő
    30/04/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    30/04/2025
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Ludzas novada pašvaldība
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: LV005 Latgale
Sektor działalności (główny kod CPV)
71247000 Építési munka felügyelete
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
4
Felhívás hivatkozási száma
LNP2025/34
Leírás

Būvuzraudzības pakalpojumi Ludzas novada autoceļu posmu pārbūvei

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/143740
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: megengedett
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/143740
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
30/04/2025 15:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.