Publications Office of the EU
Németország-Greifswald: Mérnöki tervezési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Greifswald: Mérnöki tervezési szolgáltatások

  • Közzétéve
    05/07/2022
  • Határidő
    01/08/2022
  • Udzielono
    12/12/2022
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Landkreis Vorpommern-Greifswald, SG Zentrale Vergabestelle
A teljesítés helye
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
A vevő székhelye
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Sektor działalności (główny kod CPV)
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
600,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Der Landkreis Vorpommern-Greifswald schreibt im Verhandlungsverfahren mit Teilnahmewettbewerb die Planungsleistungen für das Los 2 Leitstellenplanung, im Rahmen des Neubaus des Gefahrenabwehrzentrums in Greifswald (GAZ) europaweit aus. In Zusammenhang sollen die Räume für die ILS sowie den Führungsstab (FüSt.) neu errichtet werden. In das GAZ ziehen neben ILS und FüSt. die Brandschutzdienststelle des Landkreises mit den Bereichen Vorbeugender und Abwehrender Brandschutz sowie Katastrophenschutz und der Eigenbetrieb Rettungsdienst (Verwaltung, Telenotarztzentrale und ärztliche Leitung des Rettungsdienstes im Landkreis).
Der Auftrag bezieht sich ausdrücklich ausschließlich auf Planungsleistungen für die ILS und den Führungsstab.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.subreport.de/E38393864
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
600,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
1.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: AWADES GmbH & Co. KG
Postai cím: Höftersbusch 1
Település: Lengerich
Irányítószám: 49838
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.