Publications Office of the EU
Portugália-Lisszabon: Képzési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Portugália-Lisszabon: Képzési szolgáltatások

  • Közzétéve
    01/12/2023
  • Határidő
    29/12/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    02/01/2024
  • Udzielono
    07/06/2024
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Instituto de Gestão Financeira e Equipamentos da Justiça, I. P.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Sektor działalności (główny kod CPV)
80500000 Képzési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
676,817.67 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
575,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
23AS00006448
Leírás

Kiberbiztonsági képzési szolgáltatások beszerzése bírák és igazságügyi tisztviselők számára
a

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Instituto de Gestão Financeira e Equipamentos da Justiça, I. P.
Nemzeti nyilvántartási szám: 510361242
Postai cím: Avenida D. João II, 1.08.01E, Torre H Pisos 1,4,12,15,a 17 Lisboa
Település: Lisboa
NUTS-kód: PT17
Irányítószám: 1990 097
Ország: PRT
Fő cím: https://igfej.justica.gov.pt/
Elektronikusan:
https://community.vortal.biz/sts/Login
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
02/01/2024 10:00
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
676,817.67 EUR
Végleges szerződési érték
575,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: NTT DATA Portugal, S.A.
Postai cím:
Település: Lisboa
Irányítószám: 1050-094
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.