Publications Office of the EU
Franciaország-Nîmes: Mérnöki szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Nîmes: Mérnöki szolgáltatások

  • Udzielono
    12/07/2013
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: FRJ12 Gard
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
71300000 Mérnöki szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
255,620.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
13I004KM
Leírás

La présente consultation porte sur une mission de maîtrise d'oeuvre pour des travaux d'aménagements hydrauliques depuis le bassin de l'aérodrome jusqu'au Vistre et modification des réseaux EU et AEP. Groupement de commandes constitué en application de l'article 8 du Code des marchés publics, entre la commune de Nîmes et la communauté d'agglomération de Nîmes Métropole, la commune de Nîmes en étant le coordonnateur.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
255,620.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Groupement d'entreprises cabinet Merlin/Hydriad/Biotope
Postai cím: Cabinet d'études Marc Merlin quartier d'entreprises Tournezy 1 passage Jean Cocteau - bat A3
Település: Montpellier
Irányítószám: 34070
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.