Publications Office of the EU
Németország-Kronach: Mérnöki szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Kronach: Mérnöki szolgáltatások

  • Közzétéve
    28/03/2019
  • Határidő
    25/04/2019
  • Udzielono
    26/08/2019
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Schulverband Kronach III
A teljesítés helye
NUTS code: DE24A Kronach
A vevő székhelye
NUTS code: DE24A Kronach
Sektor działalności (główny kod CPV)
71300000 Mérnöki szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
251,493.62 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
209,140.72 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Seitens des Schulverband Kronach III ist die Sanierung, Erweiterung bzw. Neustrukturierung der Gottfried-Neukam-Mittelschule in Kronach vorgesehen.
Die Gebäude der Gottfried-Neukam-Mittelschule in Kronach sind Teil des Schulzentrums Kronach.
Die Anlage wurde im Jahr 1975/1976 errichtet. Seit der Errichtung wurden keinerlei maßgebenden Renovierungen oder Sanierungsmaßnahmen durchgeführt, so dass mittlerweile umfangreiche Maßnahmen zur Bauwerkserhaltung notwendig werden. Auf Basis einer Machbarkeitsstudie wird davon ausgegangen, Missstände aus dem Bestand durch Umstrukturierung im Bestand bzw. Erweiterungsbauten zu lösen.
Derzeitig wird von Baukosten (KG 300 + 400, DIN 276) in Höhe von ca. 9,0 Mio. EUR brutto ausgegangen.
Es ist beabsichtigt mit dieser Ausschreibung folgende Leistungen (stufenweise) zu beauftragen:
Tragwerksplanung, Leistungsphasen 1 bis 6 gemäß §§ 49 ff. HOAI.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av0e0511-96317-kronach-tragwerksplanung-leistungsphasen-1-6-gemass-49-ff-hoai
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
251,493.62 EUR
Végleges szerződési érték
209,140.72 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Konstruktionsgruppe Bauen AG
Postai cím: Bahnhofplatz 1
Település: Kempten
Irányítószám: 87345
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.