Publications Office of the EU
Lettország-Riga: Mérnöki tervezési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lettország-Riga: Mérnöki tervezési szolgáltatások

  • Közzétéve
    08/04/2022
  • Határidő
    10/05/2022
  • Törölve
    07/06/2022
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Canceled
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
VSIA Latvijas Valsts ceļi
A teljesítés helye
NUTS code: LV00 Latvija
A vevő székhelye
NUTS code: LV00 Latvija
Sektor działalności (główny kod CPV)
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
LVC 2022/54/AC
Leírás

Autoceļa A5 Rīgas apvedceļš (Salaspils - Babīte) posma P85/Jaunā Daugavas tilta mezgls - Ķekavas apvedceļš izbūve par ātrgaitas ceļu (būvprojekts minimālā sastāvā ar ietekmes uz vidi novērtējumu)

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: VSIA Latvijas Valsts ceļi
Nemzeti nyilvántartási szám: 40003344207
Postai cím: Gogoļa 3, Rīga, LV - 1050
Település: Rīga
NUTS-kód: LV00
Irányítószám: LV - 1050
Ország: LVA
Kapcsolattartó: Jolanta Inga Brasa
Fő cím: https://www.lvceli.lv
Elektronikusan:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/79048
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
10/05/2022 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.