Publications Office of the EU
Olaszország-Róma: Biztonsági és védelmi kérdésekkel kapcsolatos kutatási és fejlesztési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Olaszország-Róma: Biztonsági és védelmi kérdésekkel kapcsolatos kutatási és fejlesztési szolgáltatások

  • Udzielono
    09/12/2013
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
73400000 Biztonsági és védelmi kérdésekkel kapcsolatos kutatási és fejlesztési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
441,030.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
C.I.G. (Codice Identificativo Gara): n. 5506071985.
Leírás

Progetto di ricerca e sviluppo titolato "Sistema di Controllo Terminale Diretto (SCTD) delle operazioni di Water Bombing su aree di incendio e sua applicabilità ad operazioni similari di Close Air Support". Fase unica. C.I.G. (Codice Identificativo Gara): 5506071985.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Not specified
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
441,030.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Raggruppamento Temporaneo di Imprese costituito dalla Ditta Inaer Aviation Italia S.p.A. – Divisione Ala Fissa in qualità di mandataria e A3R S.r.l. in qualità di mandante
Postai cím: Aeroporto Internazionale di Ciampino – G. B. Pastine) Via Mario Mameli snc
Település: Milano
Irányítószám: 00043
Ország: ITA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.