Publications Office of the EU
Kommunikációs infrastruktúra karbantartási szolgáltatás - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Kommunikációs infrastruktúra karbantartási szolgáltatás

  • Közzétéve
    03/10/2024
  • Határidő
    04/11/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    05/11/2024
  • Udzielono
    29/11/2024
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: ES511 Barcelona
Sektor działalności (główny kod CPV)
50312300 Adatátviteli hálózati berendezések karbantartása és javítása
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,000,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
998,058.56 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2410OB01
Leírás

A kommunikációs infrastruktúrát támogató berendezések és alkalmazások átfogó karbantartása

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://contractaciopublica.cat/ca/detall-publicacio/c54f94af-554f-4856-af13-05ac0602db36/300259314
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://contractaciopublica.cat/ca/detall-publicacio/c54f94af-554f-4856-af13-05ac0602db36/300259314
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
05/11/2024 13:30
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Criterios cualitativos
Súlyozás (százalék, pontos): 10
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Oferta económica
Súlyozás (százalék, pontos): 84
Kritérium:
Típus: cost
Leírás: Criterios cuantitativos
Súlyozás (százalék, pontos): 6
Becsült érték
1,000,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
998,058.56 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: ACUNTIA, S.A.U (AXIANS)
Postai cím:
Település: Esplugues de Llobregat
Irányítószám: 08950
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.