Publications Office of the EU
LOT 1 DE L'ACCORD-CADRE A BONS DE COMMANDE MULTI-ATTRIBUTAIRE RELATIF AU TRANSPORT DE PERSONNES EN AUTOCARS AVEC CHAUFFEURS POUR LES ACTIVITES OCCASIONNELLES DU CONSEIL DEPARTEMENTAL DES BOUCHES-DU-RHONE - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

LOT 1 DE L'ACCORD-CADRE A BONS DE COMMANDE MULTI-ATTRIBUTAIRE RELATIF AU TRANSPORT DE PERSONNES EN AUTOCARS AVEC CHAUFFEURS POUR LES ACTIVITES OCCASIONNELLES DU CONSEIL DEPARTEMENTAL DES BOUCHES-DU-RHONE

  • Közzétéve
    03/03/2025
  • Határidő
    31/03/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    31/03/2025
  • Udzielono
    23/07/2025
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
DEPARTEMENT DES BOUCHES-DU-RHONE
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Sektor działalności (główny kod CPV)
60172000 Busz és távolsági busz kölcsönzése vezetővel
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,544,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
2025-0014
Leírás

LOT 1 DE L'ACCORD-CADRE A BONS DE COMMANDE MULTI-ATTRIBUTAIRE RELATIF AU TRANSPORT DE PERSONNES EN AUTOCARS AVEC CHAUFFEURS POUR LES ACTIVITES OCCASIONNELLES DU CONSEIL DEPARTEMENTAL DES BOUCHES-DU-RHONE

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://marches.departement13.fr/?page=Entreprise.EntrepriseHome
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://marches.departement13.fr/?page=Entreprise.EntrepriseHome
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
31/03/2025 14:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Le critère 1 Qualité est pondéré à 50% Pour le détail, se référer au RC.
Súlyozás (százalék, pontos): 50
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Le critère 2 Prix est pondéré à 40% Pour le détail, se référer au RC.
Súlyozás (százalék, pontos): 40
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Le critère 3 Performances environnementales est pondéré à 10% Pour le détail, se référer au RC.
Súlyozás (százalék, pontos): 10
Becsült érték
1,544,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: AUTOCARS BURLE
Postai cím:
Település: TRETS
Irányítószám: 13530
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.