Publications Office of the EU
Görögország-Chalandri: Földgáz - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Görögország-Chalandri: Földgáz

  • Közzétéve
    19/02/2020
  • Határidő
    11/03/2020
  • Udzielono
    04/05/2020
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Διαχειριστής Εθνικού Συστήματος Φυσικού Αερίου (Δ.Ε.Σ.Φ.Α.) Α.Ε.
A teljesítés helye
NUTS code: EL3 Αττική
A vevő székhelye
NUTS code: EL30 Aττική
Sektor działalności (główny kod CPV)
09123000 Földgáz
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
4,700,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
4,700,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
898/20
Leírás

Προμήθεια φυσικού αερίου, για την αντιστάθμιση αερίου λειτουργίας του Εθνικού Συστήματος Μεταφοράς Φυσικού Αερίου (Ε.Σ.Μ.Φ.Α.), για την περίοδο 1.4.2020, 07:00 - 1.1.2022, 07:00.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Διαχειριστής Εθνικού Συστήματος Φυσικού Αερίου (Δ.Ε.Σ.Φ.Α.) Α.Ε.
Postai cím: Λ. Μεσογείων 357 - 359
Település: Χαλάνδρι
NUTS-kód: EL30
Irányítószám: 152 31
Ország: GRC
Kapcsolattartó: Διεύθυνση Διοικητικών Προμηθειών
Fő cím: www.desfa.gr
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
4,700,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
4,700,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Δημόσια Επιχείρηση Αερίου (Δ.ΕΠ.Α.) Ανώνυμη Εταιρεία
Postai cím: Μαρίνου Αντύπα 92
Település: Ν. Ηράκλειο / Αθήνα
Irányítószám: 141 21
Ország: GRC
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.