Publications Office of the EU
Spanyolország-Logroño: Biztonsági szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Spanyolország-Logroño: Biztonsági szolgáltatások

  • Közzétéve
    16/07/2016
  • Határidő
    22/08/2016
  • Udzielono
    27/09/2016
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Servicio Riojano de Salud
A teljesítés helye
NUTS code: ES230 La Rioja
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
79710000 Biztonsági szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
291,786.24 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
141,960.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
15-7-2.01-26/2016
Leírás

Servicio de control y gestión de seguridad integral en el Servicio Riojano de Salud.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for one lot only
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
291,786.24 EUR
Végleges szerződési érték
141,960.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Mass Security Solutions, S.L.
Postai cím:
Település:
Irányítószám:
Ország: ESP
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.