Publications Office of the EU
Csehország-Prága: Nyelvtanfolyamok szervezése, nyelvoktatás - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Csehország-Prága: Nyelvtanfolyamok szervezése, nyelvoktatás

  • Bejelentve
    27/08/2016
  • Közzétéve
    18/02/2017
  • Határidő
    23/03/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    23/03/2017
  • Udzielono
    20/08/2021
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Česká republika - Ministerstvo práce a sociálních věcí
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sektor działalności (główny kod CPV)
80580000 Nyelvtanfolyamok szervezése, nyelvoktatás
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
6,197,230.00 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
9,142,712.00 CZK
Felhívás hivatkozási száma
VZ 6/2017
Leírás

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění vzdělávacích aktivit zaměstnanců zadavatele (dále jen zaměstnanců či účastníků) kvalifikovanými lektory zhotovitele, a to v individuálních a skupinových kurzech v souladu s požadavky zadavatele. Zajištěno bude studium jazyka anglického, německého a francouzského ve všeobecných i odborných oblastech a v celém spektru jazykových úrovní zaměstnanců dle Evropského referenčního rámce.
CPV kódy:
80580000-3 Poskytování jazykových kurzů
80500000-9 Školení
80000000-4 Vzdělávání a školení

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Česká republika – Ministerstvo práce a sociálních věcí
Nemzeti nyilvántartási szám: 00551023
Postai cím: Na Poříčním právu 376/1
Település: Praha 2
NUTS-kód: CZ010
Irányítószám: 128 01
Ország: CZE
Kapcsolattartó: Ing. Jana Jandová
Fő cím: http://www.mpsv.cz/cs/
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
23/03/2017 10:00
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
6,197,230.00 CZK
Végleges szerződési érték
9,142,712.00 CZK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: GLOSSA, s. r. o.
Postai cím: Jindřišská 898/11
Település: Praha 1
Irányítószám: 110 00
Ország: CZE
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.