Publications Office of the EU
Bulgária-Szófia: Tűzmegelőzési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgária-Szófia: Tűzmegelőzési szolgáltatások

  • Közzétéve
    04/04/2022
  • Határidő
    05/05/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    09/05/2022
  • Udzielono
    17/08/2022
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - СОФИЯ ОБЛАСТ
A teljesítés helye
NUTS code: BG412 София
A vevő székhelye
NUTS code: BG412 София
Sektor działalności (główny kod CPV)
75251110 Tűzmegelőzési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
14,000.00 BGN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
8,182.00 BGN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
МЕР-СФО/2022/013
Leírás

Поръчката включва дейности по поддържане и обслужване на пожароизвестителните системи (ПИС), пожарогасителните системи (ПГС) и пожарните кранове (ПК) в обектите на МЕР София област и МЕР София град, в съответствие с инструкциите за експлоатация на производителя и при спазване изискванията на нормативната уредба и е разделена на две обособени позиции, както следва:
Обособена позиция № 1 - „Поддържане и обслужване на пожароизвестителни системи (ПИС), пожарогасителни системи (ПГС) и пожарни кранове (ПК) в обектите на МЕР София област“;
Обособена позиция № 2 - „Поддържане и обслужване на пожароизвестителни системи (ПИС) в обектите на МЕР София град".

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://app.eop.bg/today/193789
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
09/05/2022 14:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.