Publications Office of the EU
Utbyte av värme undercentral Cadmus 2, Konkurrensutsättning av DIS - dynamiskt inköpssystem, rörprojekttjänster 2184, Rörprojekttjänster - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Utbyte av värme undercentral Cadmus 2, Konkurrensutsättning av DIS - dynamiskt inköpssystem, rörprojekttjänster 2184, Rörprojekttjänster

  • Udzielono
    12/02/2025
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Aktiebolaget Svenska Bostäder
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
44163111 Vízelvezető csövek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
500,000.00 SEK
Felhívás hivatkozási száma
SB 2024/462
Leírás

Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet: DIS - dynamiskt inköpssystem, rörprojekttjänster 2184, Rörprojekttjänster

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: cost
Leírás:
Súlyozás (százalék, pontos):
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
500,000.00 SEK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Energisparkonsult Paul Albertsson AB
Postai cím:
Település: ARLANDASTAD
Irányítószám: 195 60
Ország:
Hivatalos elnevezés: Stockholms Rörexpress AB
Postai cím:
Település: SKARPNÄCK
Irányítószám: 12821
Ország:
Hivatalos elnevezés: Rörobjekt i Storstockholm AB
Postai cím:
Település: Bålsta
Irányítószám: 746 38
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.