Publications Office of the EU
Csehország-Prága: Kromatográfok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Csehország-Prága: Kromatográfok

  • Közzétéve
    13/05/2020
  • Határidő
    15/06/2020
  • Törölve
    19/06/2020
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Canceled
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
A teljesítés helye
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
A vevő székhelye
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sektor działalności (główny kod CPV)
38432200 Kromatográfok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
747,000.00 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Předmětem veřejné zakázky je dodávka LC-MS rozšíření pro preparativní chromatografii.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.tenderarena.cz/profil/zakazka/detail.jsf?id=338628
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
15/06/2020 09:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
747,000.00 CZK
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.