Publications Office of the EU
Cseh Köztársaság-Prága: Házépítési munka - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cseh Köztársaság-Prága: Házépítési munka

  • Bejelentve
    13/02/2014
  • Közzétéve
    04/06/2014
  • Határidő
    19/06/2014
  • Törölve
    17/07/2014
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Törölve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s.
A teljesítés helye
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
45211100 Házépítési munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
16,500,000.00 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Předmětem veřejné zakázky je úprava nebytového prostoru v přízemí a suterénu budovy pro potřeby pobočky městské knihovny a kulturního centra spočívající v rekonstrukci vnitřních prostor, dále stavba nového anglického dvorku jako druhého vstupu do suterénu budovy, dodávka a montáž ohrady na nádoby na odpad, sadové úpravy v okolí objektu.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Tender Solution s.r.o.
Nemzeti nyilvántartási szám: 26507536
Postai cím: náměstí Kinských 741/6
Település: Praha 5
Irányítószám: 150 00
Ország: CZE
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
19/06/2014 11:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
16,500,000.00 CZK
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.