Publications Office of the EU
Informatikai berendezések rendszerei - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Informatikai berendezések rendszerei

  • Közzétéve
    03/04/2024
  • Határidő
    25/04/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    25/04/2024
  • Udzielono
    10/09/2024
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sektor działalności (główny kod CPV)
30200000 Számítógépek és tartozékaik
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,079,000.36 RON
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
714,891.00 RON
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
4
Felhívás hivatkozási száma
4602041–PNRR2023–10P
Leírás

Informatikai berendezések beszerzése, telepítése/összeszerelése és üzembe helyezése, nevezetesen: tétel: A fotogrammetriai és lidaradatok feldolgozására szolgáló számítástechnikai és adatfeldolgozó rendszerek; tétel A fotogrammetriai adatfeldolgozó rendszeren és a Lidar 3. tétel videofal-megjelenítő rendszerén belüli munkaszámítógépek; 4. tétel Szimulációs rendszer turisztikai tevékenységekhez a Törcsvári gyakorlóközpontban Pontosítás kérésének határideje: legalább 15 nappal az ajánlatok benyújtásának határideje előtt. A pontosításra irányuló kérelmeket a SEAP-ban (https://e-licitatie.ro/pub) kell benyújtani. A pontosítások / kiegészítő információk iránti kérelmekre adott válaszokat az ajánlatok benyújtási határideje előtt legalább 10 nappal közzéteszik a SEAP-ban. A közbeszerzésről szóló 98/2016. sz. törvény szerinti közbeszerzési szerződés/keretmegállapodás odaítélésére vonatkozó rendelkezések végrehajtási szabályainak jóváhagyásáról szóló 395/2016. sz. kormányhatározat 27. cikkének (3) bekezdése értelmében csak a gazdasági szereplők által küldött pontosítási kérelmekre válaszolnak az ajánlatok benyújtási határideje előtt legalább 15 nappal.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.e-licitatie.ro
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.e-licitatie.ro
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
25/04/2024 14:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.