Publications Office of the EU
Horvátország-Zágráb: Hitelnyújtási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Horvátország-Zágráb: Hitelnyújtási szolgáltatások

  • Közzétéve
    03/02/2015
  • Határidő
    16/03/2015
  • Az ajánlatok felbontása
    16/03/2015
  • Udzielono
    14/04/2015
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Zagrebački holding d.o.o.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
66113000 Hitelnyújtási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
5,440,000.00 HRK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,779,508.20 HRK
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
2015-34
Leírás

Kratkoročni kunski revolving kredit s mogućnošću produženja.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not specified
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
16/03/2015 10:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.