Publications Office of the EU
„A háztartási szennyvízhálózat bővítése a flamand városban és a Botosani megyei Chitoveni és Prisacani falvakban” a - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

„A háztartási szennyvízhálózat bővítése a flamand városban és a Botosani megyei Chitoveni és Prisacani falvakban” a

  • Közzétéve
    05/04/2024
  • Határidő
    16/05/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    16/05/2024
  • Udzielono
    06/06/2024
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
ORASUL FLAMANZI
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: RO212 Botoşani
Sektor działalności (główny kod CPV)
45232400 Szennyvízcsatorna építése
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
37,480,347.79 RON
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
37,441,596.00 RON
Felhívás hivatkozási száma
9/2024
Leírás

„A háztartási szennyvízhálózat bővítése Flamand városban és a Botosani megyében található Chitoveni és Prisacani falvakban” célkitűzés elérése érdekében javasolt a szennyvízhálózat PVC-csövekből és előre gyártott vasbeton kandallókból történő létrehozása. A javasolt csatornahálózat a következő jellemzőkkel fog rendelkezni: - fő- és szekunder szennyvízcsövek - szennyvízszivattyú-állomások - szivattyúállomásokhoz kapcsolódó kivezető csövek A munkák leírása a Műszaki projektben található a pályázati dokumentációban. Az odaítélendő szerződés becsült értéke nem tartalmazza a projekt költségvetésében meghatározott egyéb és előre nem látható kiadások összegét (általános becslés), amelyek adott esetben az igényektől függően a szerződésnek a közbeszerzésről szóló 98/2016. sz. törvény 221. cikkében meghatározott feltételek szerinti módosításával érhetők el. A kivitelezés időtartama: 24 naptári hónap; Figyelem: Az ajánlatkérő szerv a 45/2018. sz. sürgősségi kormányrendelettel módosított 98/2016. sz. törvény 161. cikkében meghatározott kötelezettségnek megfelelően az ajánlatok benyújtási határideje előtt 18 nappal egyértelműen és hiánytalanul válaszol minden pontosítás iránti kérelemre. Azon napok száma, ameddig az ajánlatok/részvételre jelentkezők benyújtási határideje előtt felvilágosítás kérhető: Tizenkét nap. Becsült összérték: HÉA nélküli becsült érték (csak számokban): 37 480 347,79 lej ÁFA nélkül Pénznem: RON Az alábbiak szerint bontva: 4. fejezet. Alapvető beruházási költségek: 37 189 071,99 RON héa nélkül 5.1. fejezet Építési terület szervezése: 291,275,80 RON héa nélkül Az odaítélendő szerződés becsült értéke nem tartalmazza a projekt költségvetésében meghatározott egyéb és előre nem látható kiadások összegét (általános becslés), amelyek adott esetben a szerződésnek a közbeszerzésről szóló 98/2016. sz. törvény 221. cikkében meghatározott feltételek szerinti módosításával érhetők el.
a

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.e-licitatie.ro
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.e-licitatie.ro
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
16/05/2024 14:00
Place of performance
CPV-kód

45232400 - Szennyvízcsatorna építése

44100000 - Építőanyagok és kapcsolódó termékek

45231000 - Csővezetékek, hírközlési és villamos vezetékek építése

45233000 - Autópályák és közutak építése, alapozása és burkolása

Az odaítélés módja
Experiența expert cheie 2: Șef de șantier Inginer specialitatea construcții (P3)
Becsült érték
37,480,347.79 RON
Végleges szerződési érték
37,441,596.00 RON
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: DIMEX-2000 COMPANY
Postai cím:
Település: Rebra
Irányítószám: 427240
Ország:
Hivatalos elnevezés: CORNELL'S FLOOR S.R.L.
Postai cím:
Település: Ranghilesti
Irányítószám: 717352
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.