Publications Office of the EU
Spanyolország-Dos Hermanas: Normál és nagy teherbírású gumiabroncsok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Dos Hermanas: Normál és nagy teherbírású gumiabroncsok

  • Közzétéve
    05/12/2022
  • Határidő
    30/12/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    04/01/2023
  • Udzielono
    20/03/2023
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Dos Hermanas
A teljesítés helye
NUTS code: ES618 Sevilla
A vevő székhelye
NUTS code: ES618 Sevilla
Sektor działalności (główny kod CPV)
34350000 Normál és nagy teherbírású gumiabroncsok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
479,856.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
239,928.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
82/2022/CON
Leírás

Suministro, sustitución y reparación de neumáticos de los vehículos de la flota municipal del Ayuntamiento de Dos Hermanas

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Dos Hermanas
Nemzeti nyilvántartási szám: P4103800A
Postai cím: Plaza de la Constitución, 1
Település: Dos Hermanas
NUTS-kód: ES618
Irányítószám: 41701
Ország: ESP
Kapcsolattartó: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Dos Hermanas
Fő cím: https://contrataciondelestado.es
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
04/01/2023 09:30
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
479,856.00 EUR
Végleges szerződési érték
239,928.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: NEUMATICOS LA VERDAD SEVILLA SL
Postai cím: Calle Octavio Paz, núm. 1
Település: Dos Hermanas
Irányítószám: 41702
Ország: ESP
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.