Publications Office of the EU
Fliesenarbeiten - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fliesenarbeiten

  • Közzétéve
    06/06/2024
  • Határidő
    04/07/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    04/07/2024
  • Udzielono
    29/07/2026
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Akademie Deutsches Bäckerhandwerk Weinheim e.V.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DE128 Rhein-Neckar-Kreis
Sektor działalności (główny kod CPV)
45431000 Csempézés
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
72,751.25 EUR
Felhívás hivatkozási száma
ADB_GH_012
Leírás

Modernisierung und Erweiterung Gästehaus (GH) Fliesenarbeiten in 42 Duschbädern Wandfliesen ca. 560 qm Bodenfliesen ca. 108 qm Mosaik auf Boden ca. 37 qm Duschtassen abdichten 35 Stück

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://vergabeportal-bw.de/Satellite/notice/CXRAYRRYRV6
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://vergabeportal-bw.de/Satellite/notice/CXRAYRRYRV6
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
04/07/2024 10:01
Az odaítélés módja
Wirtschaftlichster Bieter
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
72,751.25 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Eckert GmbH Fliesenfachgeschäft
Postai cím:
Település: Bretten
Irányítószám: 75015
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.