Publications Office of the EU
Franciaország-Párizs: Könyvvizsgálói szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Párizs: Könyvvizsgálói szolgáltatások

  • Udzielono
    04/02/2017
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
École normale supérieure
A teljesítés helye
NUTS code: FR101 Paris
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
79212000 Könyvvizsgálói szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
10,575.00
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
2016-050
Leírás

Mission d'audit pour l'optimisation des charges sociales des ressources humaines de l'école normale supérieure.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
10,575.00
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Marvell Avocats Paris
Postai cím: 7 avenue Ingres
Település: Paris
Irányítószám: 75016
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.