Publications Office of the EU
F-Párizs: Felmérési, közvélemény-kutatási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Párizs: Felmérési, közvélemény-kutatási szolgáltatások

  • Közzétéve
    10/06/2011
  • Határidő
    02/08/2011
  • Udzielono
    18/10/2011
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: FR101 Paris
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
79311000 Felmérési, közvélemény-kutatási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,200,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,000,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2011G12008730
Leírás

Marché à bons de commande d'assistance à l'amélioration et à la simplification des processus métier pour le groupement de commande ville, département et centre d'action sociale de la ville de Paris.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
1,200,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
2,000,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: ERNST & Young Advisory
Postai cím: tour ERNST & Young 11 allée de l'Arche
Település: Courbevoie
Irányítószám: 92400
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.