Publications Office of the EU
Hollandia-Rotterdam: Parkolóórák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Hollandia-Rotterdam: Parkolóórák

  • Közzétéve
    27/07/2012
  • Határidő
    03/09/2012
  • Az ajánlatok felbontása
    03/09/2012
  • Udzielono
    08/01/2013
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Gemeente Rotterdam
A teljesítés helye
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
38730000 Parkolóórák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
1970712.BN.00007-2
Leírás

Levering van parkeerautomaten en een parkeerbeheersysteem.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
03/09/2012 10:05
Place of performance
CPV-kód

38730000 - Parkolóórák

51210000 - Mérőberendezéssel kapcsolatos szerelési szolgáltatások

34000000 - Szállítófelszerelések és kiegészítő szállítási cikkek

51200000 - Mérő-, ellenőrző, teszt- és navigációs berendezéssel kapcsolatos szerelési szolgáltatások

98351000 - Parkolóhely-üzemeltetési szolgáltatások

98350000 - Városi kényelmi szolgáltatások

34926000 - Parkolófelügyeleti eszközök

98000000 - Egyéb közösségi, szociális és személyi szolgáltatások

98300000 - Különféle szolgáltatások

51000000 - Beszerelési szolgáltatások (kivéve szoftverek)

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Schmit Parkeersystemen BV
Postai cím: Platinastraat 65
Település: Zoetermeer
Irányítószám: 2718 SZ
Ország: NLD
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.