Publications Office of the EU
Portugália-Amadora: Növénytermesztési, állattenyésztési, halászati, erdészeti és kapcsolódó termékek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugália-Amadora: Növénytermesztési, állattenyésztési, halászati, erdészeti és kapcsolódó termékek

  • Közzétéve
    20/07/2022
  • Határidő
    15/08/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    16/08/2022
  • Udzielono
    06/10/2022
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Estado Maior da Força Aérea
A teljesítés helye
NUTS code: PT Portugal
A vevő székhelye
NUTS code: PT Portugal
Sektor działalności (główny kod CPV)
03000000 Növénytermesztési, állattenyésztési, halászati, erdészeti és kapcsolódó termékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,765,541.29 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Aquisição e fornecimento contínuo de géneros alimentícios para as Unidades da Força Aérea Portuguesa - OUT2022 a SET2024

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Estado Maior da Força Aérea
Nemzeti nyilvántartási szám: 600010686
Postai cím: Av. da Força Aérea Portuguesa, 1
Település: Amadora
NUTS-kód: PT
Irányítószám: 2614-506
Ország: PRT
Fő cím: www.emfa.pt
Elektronikusan:
www.acingov.pt
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
16/08/2022 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
3,765,541.29 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: UPAL, União Panificadora da Amadora
Postai cím: R. Luís de Camões 25
Település: Amadora
Irányítószám: 2610-091
Ország: PRT
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.