Publications Office of the EU
a veronai WTO-nál végzendő anyagmozgatási és -hordozási szolgáltatás - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

a veronai WTO-nál végzendő anyagmozgatási és -hordozási szolgáltatás

  • Közzétéve
    22/12/2018
  • Határidő
    15/02/2019
  • Az ajánlatok felbontása
    15/02/2019
  • Udzielono
    26/02/2020
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Trenitalia spa
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: ITI43 Roma
Sektor działalności (główny kod CPV)
63110000 Árukezelési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
7
Felhívás hivatkozási száma
GPA 7293961 LOTTO 4
Leírás

a veronai WTO-nál végzendő anyagmozgatási és -hordozási szolgáltatás

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Trenitalia S.p.A. — Direzione Tecnica
Postai cím: Viale Spartaco Lavagnini 58
Település: Firenze
NUTS-kód: ITI14
Irányítószám: 50129
Ország: ITA
Kapcsolattartó: www.acquistionline.trenitalia.it
Fő cím: www.acquistionline.trenitalia.it
Elektronikusan:
www.acquistionline.trenitalia.it
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
15/02/2019 14:00
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.