Publications Office of the EU
P.A. N.º 25/2024- CPI/DEME - Fornecimento de eletricidade para edifícios e equipamentos municipais - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

P.A. N.º 25/2024- CPI/DEME - Fornecimento de eletricidade para edifícios e equipamentos municipais

  • Közzétéve
    22/03/2024
  • Határidő
    22/04/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    22/04/2024
  • Udzielono
    17/01/2025
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Município da Marinha Grande
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PT16F Região de Leiria
Sektor działalności (główny kod CPV)
09310000 Villamos energia
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,525,233.65 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,141,769.00 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
P.A. N.º 25/2024- CPI/DEME
Leírás

Fornecimento de eletricidade para edifícios e equipamentos municipais

Benyújtás módja
Elektronikusan:
www.vortal.biz
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
www.vortal.biz
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
22/04/2024 10:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.