Publications Office of the EU
Lengyelország-Varsó: Rendszer-karbantartási és támogatási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Varsó: Rendszer-karbantartási és támogatási szolgáltatások

  • Udzielono
    31/12/2015
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
72250000 Rendszer-karbantartási és támogatási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
4,319,256.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
BAG.261.11.56.2015
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest:
a) świadczenie usług subskrypcji obejmujących:
— usługi konsultacji i doradztwa w zakresie Oprogramowania,
— Subskrypcję Oprogramowania,
— Nadzór Autorski Oprogramowania.
b) świadczenie usług konserwacji Oprogramowania obejmujących:
— usługi Naprawy Oprogramowania,
— usługi konsultacji i doradztwa w zakresie konserwacji Oprogramowania,
— Nadzór Autorski Oprogramowania.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
4,319,256.00 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Kamsoft S.A.
Postai cím: ul. 1 Maja 133
Település: Katowice
Irányítószám: 40-235
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.