Publications Office of the EU
Franciaország-Dijon: Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Dijon: Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások

  • Közzétéve
    28/06/2012
  • Határidő
    24/08/2012
  • Az ajánlatok felbontása
    11/09/2012
  • Udzielono
    23/10/2012
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Conseil régional de Bourgogne
A teljesítés helye
NUTS code: FRC11 Côte-d’Or
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
MOE22990802
Leírás

le lycée Carnot de Dijon est composé de plusieurs bâtiments dont la plupart date de la fin du 19ème siècle.
Les menuiseries extérieures, qui sont d'origine pour la plupart, présentent des problèmes de sécurité et sont perméables et inefficaces sur le plan phonique.
Les façades présentent également des faiblesses : des éléments de pierres, briques et enduits menacent par endroit de se détacher et amènent quelques infiltrations.
Le conseil régional a donc décidé d'engager une rénovation à grande échelle des façades et des menuiseries.
Dans le cadre de cette opération, les murs d'enceinte donnant sur la rue du lycée devront être pris en compte (sablage, reprises de maçonnerie éventuelles ...).
Ce marché confiera au titulaire une mission de maîtrise d'oeuvre loi MOP comprenant les éléments diag, aps, apd, pro, act, quantitatifs sur tous les lots, DET, AOR et OPC. Cette mission est décrite dans le cahier des charges téléchargeable sur le site cité ci-après.
Par ailleurs, cet établissement scolaire fera très prochainement l'objet d'un diagnostic énergétique.
Par conséquent, le titulaire de la mission de maîtrise d'oeuvre, objet de la présente consultation devra se conformer aux préconisations qui seront formulées par le cabinet qui aura réalisé ce diagnostic, préconisations qui pourront être différentes et/ou complémentaires des attentes présentées dans la note de présentation de cette opération.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
11/09/2012 09:30
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: cabinet Chaudonneret Danon
Postai cím: 2 boulevard Georges Clémenceau
Település: Dijon
Irányítószám: 21000
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.