Publications Office of the EU
Németország-Pfaffenhofen: Tereprendezési munkák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Pfaffenhofen: Tereprendezési munkák

  • Közzétéve
    29/09/2023
  • Határidő
    31/10/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    31/10/2023
  • Udzielono
    08/01/2024
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Ilmtalklinik Pfaffenhofen
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DE21J Pfaffenhofen a. d. Ilm
Sektor działalności (główny kod CPV)
45112700 Tereprendezési munkák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
385,095.10 EUR
Felhívás hivatkozási száma
VE 153
Leírás

Landschaftsbauarbeiten
- ca. 980 m³ Erdbewegung
- ca. 45 m Winkelstützmauer
- ca. 18 St Blockstufe
- ca. 140 m Regenwasserkanal
- ca. 110 m Kabelgraben
- ca. 460 m² Pflasterflächen
- ca. 400 m² Rasengitterflächen
- ca. 610 m² Asphaltflächen
- ca. 410 m² Pflanzflächen
- ca. 19 Baumpflanzungen
- ca. 4.100 m² Rasenflächen

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av1fe09b-eu
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
31/10/2023 14:10
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
385,095.10 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Hochschober GbR
Postai cím:
Település: Walkertshofen
Irányítószám: 84091
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.