Publications Office of the EU
Lettország-Ķekavas novads: Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lettország-Ķekavas novads: Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek

  • Közzétéve
    02/05/2022
  • Határidő
    03/06/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    03/06/2022
  • Udzielono
    04/10/2022
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Ķekavas novada pašvaldība
A teljesítés helye
NUTS code: LV00 Latvija
A vevő székhelye
NUTS code: LV00 Latvija
Sektor działalności (główny kod CPV)
15000000 Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
270,652.75 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
8
Felhívás hivatkozási száma
ĶNP 2022/23
Leírás

Pārtikas produktu piegāde Ķekavas novada pašvaldības aģentūras “Ķekavas sociālais aprūpes centrs” vajadzībām

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Ķekavas novada pašvaldība
Nemzeti nyilvántartási szám: 90000048491
Postai cím: Gaismas iela 19 k-9-1
Település: Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads
NUTS-kód: LV00
Irányítószám: LV-2123
Ország: LVA
Kapcsolattartó: Solvita Zavacka
Fő cím: https://www.kekava.lv/pub/
Elektronikusan:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/80678
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
03/06/2022 09:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.