Publications Office of the EU
Görögország-Rio Patron: Ipari és laboratóriumi kemencék; hamvasztó- és sütőkemencék - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Görögország-Rio Patron: Ipari és laboratóriumi kemencék; hamvasztó- és sütőkemencék

  • Közzétéve
    15/09/2023
  • Határidő
    25/10/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    31/10/2023
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
ΜΟΔΥ ΕΛΚΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ
A teljesítés helye
NUTS code: EL632 Αχαΐα
A vevő székhelye
NUTS code: EL632 Αχαΐα
Sektor działalności (główny kod CPV)
42300000 Ipari és laboratóriumi kemencék; hamvasztó- és sütőkemencék
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
175,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
15/2023
Leírás

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια, η εγκατάσταση και η εκπαίδευση στη χρήση κλιβάνου υγραερίου, κατάλληλου για την εκτέλεση ενδεικτικών δοκιμών πυραντίστασης δομικών στοιχείων και υλικών, απαρτιζόμενου από θάλαμο καύσης διαστάσεων κατ’ ελάχιστον 1.5 × 1.5 × 1.5 m3, με οριζόντιο και κατακόρυφο άνοιγμα, και σύστημα απαγωγής καυσαερίων με κατάλληλη διασύνδεση σε υπάρχουσα καμινάδα. Το σύστημα θα συνοδεύεται από καυστήρες συνολικής ισχύος τουλάχιστον 1500 kW με αυτόματο έλεγχο, στοιχεία καταγραφής θερμοκρασιών, και ηλεκτρικό πίνακα. Για τα τελευταία, θα παρέχεται κατάλληλη διασύνδεση σε υπάρχουσα ηλεκτρονική μονάδα ψηφιακού ελέγχου (controller). Εναλλακτικά, θα παρέχεται νέα (ανεξάρτητη) ηλεκτρονική μονάδα ψηφιακού ελέγχου (controller). Το σύστημα θα συνοδεύεται από εγγύηση τουλάχιστον δωδεκάμηνης διάρκειας. Ο Ανάδοχος θα πρέπει να παρέχει τη δυνατότητα εξυπηρέτησης πελατών (service) τόσο απομακρυσμένα όσο και επί τόπου.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: ΜΟΔΥ ΕΛΚΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ
Postai cím: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ ΡΙΟΥ
Település: ΡΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
NUTS-kód: EL632
Irányítószám: 26504
Ország: GRC
Kapcsolattartó: ΜΑΡΙΑ ΣΠΑΘΑΡΑ
Fő cím: http://research.upatras.gr
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
31/10/2023 12:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
175,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.