Publications Office of the EU
Spanyolország-Guardamar del Segura: Villamos energia - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Guardamar del Segura: Villamos energia

  • Közzétéve
    02/07/2013
  • Határidő
    19/08/2013
  • Az ajánlatok felbontása
    20/08/2013
  • Udzielono
    31/10/2013
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Ayuntamiento de Guardamar del Segura (Alicante)
A teljesítés helye
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
09310000 Villamos energia
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,368,266.10 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
786,332.87 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2797/2013
Leírás

Suministro de energía eléctrica para alumbrado públcio, edificios e instalaciones municipales de Guardamar del Segura.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
20/08/2013 12:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
1,368,266.10 EUR
Végleges szerződési érték
786,332.87 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Iberdrola Generación, S.A.
Postai cím: Plaza Euskadi, 5
Település: Bilbao
Irányítószám: 48009
Ország: ESP
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.