Publications Office of the EU
CITY Magazin - Nyomtatás 08/2024-07/2027 - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

CITY Magazin - Nyomtatás 08/2024-07/2027

  • Közzétéve
    26/02/2024
  • Határidő
    26/03/2024
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Ville de Luxembourg
A teljesítés helye
NUTS code: anyw-eea
A vevő székhelye
NUTS code: LU000 Luxembourg
Sektor działalności (główny kod CPV)
79810000 Nyomtatási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
2400431
Leírás

A CITY magazin nyomdai munkái

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/529849?orgAcronyme=t5y
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/529849?orgAcronyme=t5y
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Nem áll rendelkezésre
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.