Publications Office of the EU
Spanyolország-Villarrobledo: Takarítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Villarrobledo: Takarítási szolgáltatások

  • Közzétéve
    04/01/2021
  • Határidő
    12/02/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    04/03/2021
  • Udzielono
    10/05/2021
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Gerencia de Atención Integrada de Villarrobledo
A teljesítés helye
NUTS code: ES421 Albacete
A vevő székhelye
NUTS code: ES421 Albacete
Sektor działalności (główny kod CPV)
90910000 Takarítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
8,654,554.30 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,032,856.26 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2020/008186
Leírás

Servicio de limpieza, desinfección, desratización y desinsectación de la Gerencia de Atención Integrada de Villarrobledo: 61031300AB20SER00002.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Gerencia de Atención Integrada de Villarrobledo
Nemzeti nyilvántartási szám: Q4500146H
Postai cím: Avda. Miguel de Cervantes c/v a Ctra. El Provencio km. 0,3
Település: Villarrobledo
NUTS-kód: ES421
Irányítószám: 02600
Ország: ESP
Kapcsolattartó: Gerencia de Atención Integrada de Villarrobledo
Fő cím: http://contratacion.castillalamancha.es/
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
04/03/2021 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
8,654,554.30 EUR
Végleges szerződési érték
3,032,856.26 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: FCC Medio Ambiente, S. A.
Postai cím: Avenida Camino de Santiago, 40
Település: Madrid
Irányítószám: 28050
Ország: ESP
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.