Publications Office of the EU
Bulgária-Szófia: Mérték utáni nyomtatott anyag - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgária-Szófia: Mérték utáni nyomtatott anyag

  • Közzétéve
    08/09/2023
  • Határidő
    23/10/2023
  • Udzielono
    23/01/2024
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
ГЛАВНА ДИРЕКЦИЯ НАЦИОНАЛНА ПОЛИЦИЯ
A teljesítés helye
NUTS code: BG411 София (столица)
A vevő székhelye
NUTS code: BG411 София (столица)
Sektor działalności (główny kod CPV)
22458000 Mérték utáni nyomtatott anyag
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
150,000.00 BGN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
68,000.00 BGN
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Настоящото възлагане е с цел избор на изпълнител за доставка на консумативи за етикиране и опаковане на иззети следи и веществени доказателства при проведени действия по разследването с цел запазване автентичността им до назначаването им за анализ или за съхраняването им в складове за веществени доказателства, по проект "Подобряване капацитета на полицейската и съдебната дейност, свързана с веществени доказателства в досъдебното производство" финансиран по Норвежки финансов механизъм 2014 - 2021 г.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://app.eop.bg/today/316835
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
150,000.00 BGN
Végleges szerződési érték
68,000.00 BGN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: ВИМПЕЛ ДВП ООД
Postai cím: Младост 2 бл.256 Б ет.3 ап.7
Település: гр. София
Irányítószám: 1799
Ország: BGR
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.